HAKKIMIZDA

İsabet Yayıncılık A.Ş., 2009 yılında faaliyete başlamış, oldukça genç ve dinamik bir ekipten kurulu yayındır. Biz inanıyoruz ki, yayın dünyasına yeni adım atmasına rağmen en kısa süre içerisinde bu alanın en iyisi ve vazgeçilmezi olacaktır.

İsabet Yayıncılık A.Ş., her geçen yıl değişen sınav sistemi içerisinde kendisini hep yenileyen ve hep "yeni" kalan yüzü ile kendisini gösterecektir.

Yayınevimiz, müfredata yüzde yüz uyum sağlayan, hem içerik hem de görsel olarak sınav sistemine bütünüyle ayak uyduran bir yayın politikası izleyecektir

İlköğretim ikinci kademe ile dokuzuncu ve onuncu sınıflar için hazırlanan yaprak testler ve soru bankaları ile yayın dünyasına "merhaba" diyen İsabet Yayıncılık A.Ş. sizlerin de güven ve desteği ile ürün yelpazesini kısa sürede genişletecek ve geliştirecektir.

Birlikte hep daha iyiye, hep daha güzele ulaşmak dileğiyle...


MİSYON

İsabet Yayıncılık A.Ş.'nin en büyük amacı, zamanın değişen koşullarına her zaman ayak uydurabilmektir. Değişen sınav sistemi ile beraber değişen ve her zaman yeni kalabilmeyi başaran bir yayınevi olmayı amaçlamaktadır. Sistemdeki değişiklikler ne şekilde olursa olsun, sınav sisteminin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilen özgünlükte ve yenilikte karşınızda olmayı hedeflemektedir.

Öyle bir kaynak ki, başarısı her adım artan, gelişen ve geliştiren, daima yeni, daima özgün ve daima değişen koşullara hazır, hayatınızın önemli duraklarında yanınızda duran, atacağınız her İsabetli adımı destekleyen bir klavuz...


VİZYON

Her öğrenciye zorlu mücadelesinde destek olmak ve onu her yönüyle geliştirebilmek...

Değişen koşullarda, değişmeyen bir başarıyı yakalamak...

Millî ve manevî değerlerine bağlı, başarmayı kendine ilke edinmiş her öğrencinin başucu kaynağı olmak...